VİCCO

VİCCO

Yazar: Sinan Okunma Sayısı: 2648 Yayınlanma Tarihi 12 May 2020 Yorum: 0

VICCO - MARKALARIMIZ

Vicco Çatısı altında, Vicco Kids ve Vicco Teens olarak iki ayrı alt marka kimliği bulunmaktadır. 0-14 yaş arası geniş bir çocuk tüketici grubuna hitap etmek, onların taleplerini iyi analiz etmekle mümkündür. Bu sebeple alt markalar doğmuştur.

VICCO KIDS

Vicco Kids; 0-7 yaş arası çocukları temsil eder. Bu grupta yer alan ürünler onların ayak gelişimine destek sağlayacak titizlikle üretilmektedir.

VICCO TEENS

Vicco Teens; 8-14 yaş arası çocuklar için üretilmiştir. Kendi beğenilerinin ön planda olduğu bu yaş grubuna hitap eden ürünler, değişken ayak numaraları ve güncel trendler dikkate alınarak tasarlanmaktadır.

 

MİSYON

Firmamızın ulusal / uluslararası pazarda etkinliğini ve verimliliğini arttırmak amacıyla kendi uzmanlık alanımızda kendi yöntemlerini  sürekli geliştiren, sektörün öncülüğünü yapan, Türkiye´nin çocuk  ayakkabı markasında güvenilir ve saygın kuruluşu olmak.

VİZYON

Ürün ve hizmet kalitemizi sürekli geliştirerek müşteri talep ve  beklentilerini en üst seviyede karşılamak, Güçlü bir iletişim ile  tüketicimizle aramızda duygusal bir bağ yaratmak ve müşteri sadakatini sağlamak, Yurt içi mağazalar zincirini büyüterek en çok  tercih edilen lider çocuk ayakkabısı zinciri olmak, rekabet gücümüzü kârlılığımızı arttırmak.

MARKA DEĞERIMIZ

Her sezon çocuklar için 1000'i aşkın ürün tasarlayarak çocuk ayakkabı  modasını şekillendirmede önemli bir rol oynayan Vicco Felsefesi; araştırma, yenilik, konfor, ve stil esasına dayanır.Vicco; kalite ve özgünlük niteliklerini korumaya, ayakkabı sektöründe  uzun yıllara dayanan varoluşunun bir sonucu olarak, tüm bilgi birikimi ve tutkusunu, geçmişindeki üretim gücünü geleceğe taşımaya, çocuk  ayakkabı sektöründe yenilikler sağlamaya devam edecektir.

VİCCO ÇOCUK ÜRÜNLERİMİZE BURADAN ULAŞABİLİRSİNİZ. 


Yorumlar
Yorum Yap