Hizmet Şartları

Teslimat Bilgileri

Saat 16:00'a kadar olan siparişleriniz aynı gün içerisinde, Cumartesi saat 12:00'den sonra verilen siparişler Pazartesi günü kargolanacaktır.

Ürününüz kargoya teslim edildiğinde Kargo Takip Numarasını Canlı Destek hattımıza mesaj/e-mail göndererek veya 0530 1 180 180 numaralı Online Destek Hattımızı arayarak temin edebilir Kargonuzun takibini bu kodla PTT Kargo web sitesinden takip edebilirsiniz.

"Ücretsiz Kargo" statüsündeki ürünlerimizden ücret talep edilirse kabul etmeyiniz.

100 TL ve üstü toplu alışverişlerinizde kargo ücretsizdir.

100 TL altındaki alışverişlerinizde fatura tutarınıza kargo bedeli (20.00 ₺) eklenerek, anlaşmalı olduğumuz PTT KARGO ile belirtmiş olduğunuz adresinize gönderilecektir.

Ürün size ulaştığı zaman mutlaka kargo paketini kontrol edin. Kargoda bir hasar tespit etmeniz durumunda kargo görevlisine zabıt tutturun. Hasarlı kargolar için Kargo görevlileri zabıt tutmakla yükümlüdür.

Ürün hakkındaki düşüncelerinizi hesabınızda bulunan alışveriş ve ürün yorumları kısmında paylaşırsanız Karatay Ayakkabı olarak bizi memnun edecektir    .           

FATURA

Faturanız kaybolma riskine karşı paketin içinde gönderilecektir. İade yapılabilmesi için sizleri güvence altına almak adına bu yöntem firmamızca alınan ortak karar ile tercih edilmiştir.

Satış Sonrası Servis

Ürünlerimiz Karatay Ayakkabı güvencesi ile sizlere ulaştırılmaktadır. Tüm ürünlerimiz %100 orijinaldir. Alıcının iade hakkı yoktur , değişim hakkı işlemleri aşağıda belirtilmiştir. Üretim kaynaklı sorun ve şikâyetlerinizde bize ulaşmanız yeterli olacaktır.

Bildirimi lütfen 0530 1 180 180  Müşteri Hizmetleri arayarak veya info@karatayayakkabi.com adresine mail göndererek gerçekleştirebilirsiniz.

 

Değişim İşlemleri

Değişim hakkınızı ürünlerin size teslim edilme tarihiden itibaren 4 takvim günü içinde kullanabilirsiniz. 

Değişim yapmak istediğinizde lütfen müşteri hizmetlerini arayarak stok durumu sorunuz.

Değişim yapacağınız ürün kullanılmamış olmalı ve size gönderilen şekilde tüm aksesuarlarıyla ve faturası ile birlikte geri gönderilmelidir.

Ürün ve aksesuarlar, ürünün orijinal kutusunun içerisine konacak, orijinal ürün kutusu da bir poşete konularak kargo firmasına teslim edilecektir. Ürün kutusunun poşete konulmadan bantlanması veya herhangi bir şekilde hasar görmesi, değişim işleminizde RET sebebi olacaktır.

Değişim ürününüzü gönderdikten sonra gerekli olması halinde sizden kargo firmasına ait gönderi kodu talep edilebilir. Sorun yaşamamanız adına, gönderi kodunuzu lütfen saklayınız.

Değişim yapılacak ürünün, anlaşmalı olduğumuz PTT KARGO firması ile gönderilmesini rica ederiz.

PTT KARGO DIŞINDA KARGO FİRMASI İLE GÖNDERİLEN VEYA KARGO POŞETİNE KONULMADAN GÖNDERİLEN ÜRÜNÜNÜN  DEĞİŞİM İŞLEMİ KABUL EDİLEMEYECEKTİR.

Ürünün değişimi için kargo ücretleri  müşteriye aittir. Firmamıza değişim gönderileri müşteri tarafından ödenmedikçe ürünler kabul edilemeyecektir.

Değişim taleplerinizde mutlaka ÜRÜN FATURASI gönderilmelidir. Faturasız gönderilen ürünler teslim alınmayacaktır.

"Ücretsiz Kargo" Kampanyasından yararlanırak yapılan 50 TL ve üzeri alışverişlerde, parçalı olarak yapılan iade durumlarında toplam ödenen tutar 50 TL altında ise yapılacak iade tutarından kargo ücreti düşülecektir.

Üründe kullanımdan dolayı olan bir kusur yok ise değişim işlemi tarafımızdan gerçekleştirilmektedir.

Belirttiğiniz sorunun sebebi kullanım hatası olarak belirlendiğinde ise siparişiniz bize yolladığınız haliyle ve faturasıyla birlikte "Alıcı Ödemeli" olarak tarafınıza geri gönderilmektedir.

 

Ürün Görselleri:

Tüm ürünlerimizin çekimleri stüdyo ortamında profesyonel ekipmanlar kullanılarak yapılmaktadır. Ürün görselleriyle orijinal renkler arasında stüdyo ışıkları, ürünü görüntülediğiniz ekranın ayarları gibi sebeplerden dolayı küçük farklılıklar olabilir.

Ürün resimlerimizin telif hakları tamamen Karatay Ayakkabı Firmasına aittir. Firmamızın yazılı izni olmadan kullanılması kesinlikle yasaktır